lessphp fatal error: load error: failed to find /hermes/bosweb25a/b56/sl.jolly/dprophoto/wp-content/themes/theme45827/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /hermes/bosweb25a/b56/sl.jolly/dprophoto/wp-content/themes/theme45827/style.less Testimonials | DPROPHOTO

Testimonials

Sveiki :)

gavome vestuvines nuotraukas ir tiesiog norėjome padėkoti už nuotaikingas, tos dienos jausmus atspindinčias akimirkas.  Mes tą beprotiškai karštą dieną praleidome puikiai, laikas praskriejo nepastebimai, o ir fotografuotis tikrai nepabodo, ir šypsenų dirbtinių spaust nereikėjo. Tikiuosi išliksime tokie patys laimingi ir dar po daugybės metų :)

Tad ačiu Jums uz tas išsaugotas akimirkas :)

Linkejimai,

 

Inga ir Arūnas,

Kam teko dirbti su šiais nuostabiais žmonėmis, tie jau viską žino.
Tiems kas nežino galime pasakyti – teisingi žmonės, puiki organizacija ir rezultatas viršijantis lūkesčius, todėl vienkartiniai klientai tampa nuolatiniais.
Genialu
P + A,

Padėkos žodžiai Dainiui ir jo kolegai, kurio vardo niekaip neprisimenam :)
Visi čia giria nuotraukas, o mes idant pasirodyti originaliai pagirsim dar ir patį fotografavimosi procesą. Tai – kaip atskira vestuvių dienos pramoga. Žodžiai “ak tas modelio darbas taip vargina” visai netinka. Žodžiu smagiai praleistas laikas su puikiu rezultatu.
p.s linkim negaut raudonos kortelės iš klebono Medardo :)
Dovilė ir Povilas,

…net sunku nusakyti, kaip stipriai mes džiaugiamės, kad būtent jūs ir ne kas kitas įamžino mūsų šventę.
Linkime didžiausios įmanomos sėkmės ir pasisekimo, telaimina jus aukštesniosios fotografijos jėgos.

Kristina ir Matas,